Trójka jest wesoła, a godzina trzecia…

Godzina trzecia to czas albo poranny, albo popołudniowy.

Rano można odpoczywać, spać, relaksować się, a po południu zbliża się czas wyjścia z pracy, czas opuszczenia biura czy hali produkcyjnej, czas relaksu oraz odpoczynku, czas ulubiony przez każdego. Dzięki temu wiele osób ma możliwość relaksowania się oraz odpoczywania. Trójka symbolizuje towarzyskość, wesołość, pogodne usposobienie. Godzina trzecia to godzina dynamiczna, pełna zmian, chętna do wyzwań, nie tolerująca nudy.

Taka godzina to czas rozwijania zainteresowań oraz skupiania się na własnych sprawach. Po godzinie 15.00 część osób kończy pracę, może wówczas rozwijać hobby oraz zainteresowania. Impulsywnie można skupić się na innych sprawach niż praca. Po godzinie 15.00 przychodzi czas na życie prywatne oraz wszelkie własne sprawy. Wiele osób dba o swoje sprawy i nie ma zamiaru zajmować się pracą po godzinach. Jest to bardzo sensowne rozwiązanie.

Namawiamy do dbałości o prywatność, bo nikt inny o taką prywatność za nas bynajmniej nie zadba – równowaga pracy i wypoczynku to coś najwspanialszego dla każdego człowieka. W czasie prywatnym zajmować można się rodziną, hobby, nauką języka obcego, sportem czy też innymi zadaniami.

Jest to bardzo sensowne rozwiązanie, ponieważ pozwala rozwijać się i dbać o siebie. Taka dbałość jest wyjątkowo dobrym parametrem dla każdej osoby, bo rozwój zapewnia spokój oraz daje wiele możliwości. Atrakcyjność tej pory doceniają wszyscy pracownicy, czyli osoby zatrudnione na etacie. Osoby pracujące na własny rachunek nieraz pracują po godzinach, bo inaczej nie utrzymają własnej firmy. Trzecia godzina o poranku to czas budzenia się do życia, spokoju i refleksji i taka refleksja przyda się każdemu – szczególnie wtedy, gdy w życiu nadchodzi pora na zmiany.

Wspólne życie, wspólne bycie, wspólne mieszkanie – takie zmiany są bardzo częstą sprawą. Zachęcamy do zajmowania się własnymi sprawami, bo to jest dla każdego człowieka najważniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *