Płaszcze damskie na jesień

Płaszcze damskie podzielić można na różne typy. Chodzi o to, z jakiego materiału zostały one wykonane. Mogą być to płaszcze z dzianiny, ale równie dobrze, takie bardziej przypominające kurtki, ale nieco dłuższe, aby zakrywać biodra i sprawią, aby było cieplej ich użytkowniczkom. Płaszcze na jesień, szczególnie taką cieplejszą, mogą być nieco cieńsze, ale warto już dziś zastanowić się nad poszukaniem także nieco grubszych modeli dla siebie. Tuż, tuż zima, a pierwszy śnieg może pojawić się już wkrótce, a za nim także mróz może się pojawić nie wiadomo skąd i dlaczego, akurat teraz.

Moden fasony

Kolorowe, czy ciemne?
To pytanie zadaje sobie każda z nas. Chodzi nie tylko o ładny wygląd, ale także praktyczne podejście do tematu. Nie wszystkie kolory do siebie pasują, a do czarnego płaszcza, albo chociaż grafitowego, pasować będą każde kozaki i botki, a także każda chustka, w dowolnym kolorze, czy na przykład modny golf. Duże wyzwanie stanowić może dobranie odpowiedniego fasonu, tu także trzeba się zastanowić w dużej mierze nad swoimi preferencjami. Niektóre z nas chodzić chcą zapięte pod samą szyje, a inne wolą, nieco bardziej rozpięta górę, dla nich mogą okazać się dość dobrym rozwiązaniem, takie płaszcze, które są zapinane na jeden guzik.

Bardziej elegancko
Płaszcze ogólnie mają to do siebie, że dodają kobietom urody, gdyż swoimi krojami wydłużają nieco sylwetkę, wyszczuplając ją w ten sposób. Zalecane są osobom zarówno dość niskim, jak również paniom o kobiecych kształtach. Nadają się do pracy, ale także na niedzielne spacery po parku, albo na zakupowe szaleństwa.

Jeden komentarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.